Фарбування волосся

Фарбування волосся
 
Цена: от 250 грн

  Дорогі дівчата, в салоні Royal Beauty House працюють усі майстри з досвідом роботи, а також дуже часто відвідують семінари і курси підвищення кваліфікації. Ми ретельно відбираємо співробітників перед офіційним прийняттям на роботу. Наші майстри виконують усі види фарбування волосся, як: "фарбування в один тон", "меллірування", "каліфорнійське мелірування", "Air touch", "омбре", "балаяж", "шатуш", "блур", "контуринг" і так далі, а також вихід з чорного або темного кольору. Останню процедуру майстри виконують тільки після попередньої консультації з клієнтом і пробним "тест-пасмом" на волоссі. Також звертаємо вашу увагу на те, що перед процедурою майстер і адміністратор зобов'язані (якщо ви відвідуєте наш салон вперше) перед виконанням процедури провести з вами консультацію (підібрати колір, техніку) і запропонувати варіанти за вартістю (оскільки в нешому салоні використовується як бюджетна лінійка барвників, так і люксова косметика), а також роздрукувати вам попередній чек за загальною вартістю послуги (+- вартість може змінитися через додаткової витрати фарби, але, як правило, ми закладаємо в попередній чек максимальні витрати).
  Якщо ви ще не вирішили яке фарбування для себе підібрати або не знаєте як вийде у вашому конкретному випадку, переживаєте про ціну, радимо вам так само підійти на консультацію до майстрів. Це абсолютно безкоштовно і зробити можна у будь-який зручний для вас день і час з 8: 30 до 20: 00. Ми працюємо щодня без вихідних (виключаючи Новий Рік (1.01-2.01), Різдво (7.01) і Пасху). 

  Ми завжди прагнемо задовольнити потреби наших клієнтів, а так само піклуємося про результат, який ви отримуєте після процедури! Тому звертаємо вашу увагу на те, що в попередньому чеку ви обов'язково ставите оцінку роботи майстра! У цій оцінці ви враховуєте не лише результат, але і відношення майстра до вас як до клієнта і інше. Якщо є які-небудь зауваження або пропозиції, обов'язково на них вказуєте і описуєте. Зауваження принимаются письмово відразу після процедури.

Переклад на рос.

 Дорогие девушки, в салоне Royal Beauty House работают все мастера с опытом работы, а так же очень часто посещают семинары и курсы повышения квалификации. Мы тщательно отбираем сотрудников перед официальным прийомом на работу.  Наши мастера выполняют все виды окрашивания волос, роркак: "окрашивание в один тон", "меллирование", "калифорнийское мелирование", "Air touch", "омбре", "балаяж", "шатуш", "блур", "контуринг" и так далее, а так же выход из черного или темного цвета. Последнюю процедуру мастера выполняют только после предварительной консультации с клиентом и пробной "тест-пряди" на волосах. Так же обращаем ваше внимание на то, что перед процедурой мастер и администратор обязаны (если вы посещаете наш салон впервые) перед выполнением процедуры провести с вами консультацию (подобрать цвет, технику) и предложить варианты по стоимости (поскольку в нешем салоне используется более бюджетная линейка красителей и люксовіе бренды, а так же распечатать вам предварительный чек по общей стоимости услуги (+- стоимость может измениться из-за дополнительного расхода краски, но, как правило, мы закладываем в предварительный чек максимальный расход).

    Если вы еще не решили какое окрашивание для себя подобрать или не знаете как получится в вашем конкретном случае, переживаете о цене, советуем вам так же подойти на консультацию к мастерам. Это абсолютно бесплатно и сделать можно в любой удобный для вас день и время с 8:30 до 20:00. Мы работаем ежедневно без выходных (исключая Новый Год (1.01-2.01), Рождество (7.01) и Пасху). 

   Мы всегда стремимся удовлетворить потребности наших клиентов, а так же заботимся о результате, который вы получаете после процедуры! Поэтому обращаем ваше внимание на то, что в предварительном чеке вы обязательно ставите оценку работы мастера! В этой оценке вы учитываете не только результат, но и отношение мастера к вам как к клиенту и прочее. Если есть какие-либо замечания или предложения, обязательно на них указываете и описываете. Замечания принимаеются в письменном виде сразу после процедуры. 

   

Наши работы: окрашивание волос

Послуга

(УВАГА! Вартість послуг в прайсі включає в себе роботу, мийку і сушку волосся, без матеріалів!!!)

Ціна (грн.)

Години роботи (орієнтовно)

Мелірування (без тонування) 1-а довжина, а також корені

270

2

Мелірування (без тонування) 2-а довжина

350

2,5

Мелірування (без тонування) 3-я довжина

450

2,5

Мелірування (без тонування) 4-а довжина

560

3

Мелірування з тонуванням 1-а довжина ( в тому числі поновлення коренів)

310

2.5

Мелірування з тонуванням 2-а довжина

410

3

Мелірування з тонуванням 3-я довжина

540

3.5

Мелірування з тонуванням 4-а довжина

670

4

Аір тач (з тонуванням) 1-а довжина (в тому числі поновлення коренів)

410

4

Аір тач (з тонуванням) 2-а довжина

550

5

Аір тач (з тонуванням) 3-я довжина

680

5.5

Аір тач (з тонуванням) 4-а довжина

890

6

Омбре/балаяж (без освітлення) 1-а довжина

200

1.5

Омбре/балаяж (без освітлення) 2-а довжина

270

2

Омбре/балаяж (без освітлення) 3-я довжина

340

2

Омбре/балаяж (без освітлення) 4-а довжина

410

2.5

Омбре/балаяж (з освітленням) 1-а довжина

310

2

Омбре/балаяж (з освітленням) 2-а довжина

410

2.5

Омбре/балаяж (з освітленням) 3-я довжина

540

2.5

Омбре/балаяж (з освітленням) 4-а довжина

640

3

Фарбування в один тон 1-а довжина ( в тому числі коренів)

150

1.5

Фарбування в один тон 2-а довжина

220

1.5

Фарбування в один тон 3-а довжина

270

2

Фарбування в один тон 4-а довжина

320

2