Лазерна епіляція

Лазерна епіляція
 

   Природа волосся така, що видима їх кількість становить усього 10-20% від загальної кількості волосяних фолікулів, інші ж 80-90% знаходяться в стадії відсутності зростання. У фазі відсутності росту волосся в фолікулі найчастіше немає, він вже випав, а значить, і немає провідника для енергії лазера.

   Інтервал між процедурами повинен становити спочатку 3-5 тижнів, потім (4-5 процедура)  6-8 тижнів. Після гоління на початку курсу волосся будуть здаватися більш темними і жорсткими, так як їх світлі і тонкі кінчики збриті. Але це тільки візуальний ефект, волосся яким було, таким і залишилося. Потрібно дочекатися, коли воно випаде після процедури. Діодний лазер руйнує фолікул, а видиме волосся при цьому залишається і випадає протягом 10-14 днів після процедури.

   Чим темніше і товще волосся, тим більше в ньому міститься пігменту меланіну. А це означає, що тим краще він нагрівається і тим ефективніше буде лазерна епіляція.

Якщо ж волосся дуже тонке і світле, то курс епіляції  може тривати 10-14 сеансів.

dl 7000

   Перед  процедурою діодної лазерної епіляції рекомендовано не використовувати спиртомісткі засоби гігієни. За 8-10 годин до процедури начисто поголити усе небажане волосся. Якщо довжина волосся буде перевищувати 4-5 мм, то процедура почне втрачати ефективність, оскільки енергія від лазеру буде залишатися в тілі видимої волосини і не доходити в достатній кількості до його кореня. Висмикувати волосся під час курсу лазерної епіляції не можна. Порушення цієї важливої умови зведе нанівець весь ефект від курсу лазерних процедур. Після воску або шугарингу до першої процедури на лазері має пройти 2-4 тижні, щоб волосся відновилося, адже саме воно є провідником енергії від лазера до фолікула. Жоден професійний медичний центр не візьме на себе відповідальність і не буде проводити процедуру на свіжий загар. Чи не дозволять і загоряти одразу після процедури.

   Показання і протипоказання:

   Протипоказання до процедури є як абсолютні, при яких лазерну епіляцію проводити ні в якому разі не можна, так і відносні, коли проведення процедури допускається, але з обов'язковою попередньою консультацією лікаря.

   До абсолютних протипоказань відносяться:  онкологічні або імунні захворювання, включаючи вірусні, цукровий діабет і лейкоз крові. Абсолютним протипоказанням стане індивідуальна непереносимість, в тому числі підвищена світлочутливість. До відносних протипоказань відносяться:

* Гострі або хронічні захворювання шкіри;

* Множинні родимки в зонах обробки лазером;

* Наявність опіків, порізів, саден в зонах обробки лазером;

* варикозне розширення вен;

* інфекційні захворювання.

   Відтермінують процедуру: свіжа засмага (менше 2 днів до і після процедури), простудні захворювання, грип, ГРВІ в активній фазі, алергія в стадії загострення, схильність до утворення келоїдних рубців, вагітність і період грудного вигодовування, вік до закінчення статевого дозрівання і застосування сильнодіючих препаратів.

unnamed 1

 

   Дуже часто процедурою лазерної епіляції цікавляться в період вагітності і лактації, коли змінюється гормональний фон і у багатьох жінок починають рости волосся на тих ділянках, де їх ніколи не було. На вагітних не проводилися випробування подібної медичної техніки, це автоматично заносить вагітність в список протипоказань до застосування.

   У період зміни гормонального фону використовувати лазер може бути не завжди розумно, це також стосується підліткового статевого дозрівання. Видаляти фолікули лазером правильніше починати тільки тоді, коли процес їх формування і початку активності завершено і волосся вже не стає все більше і більше.

lazer bikini

 

             Акції на лазерну епіляцію

 

Верхня губа, пахові зони, глибоке бікіні, ноги повністю         1000 грн

Верхня губа, пахові зони, не глибоке бікіні, ноги до коліна    900 грн

Глибоке бікіні, ноги повністю                                                 800 грн

Пахові зони, ноги до коліна                                                   600 грн

Пахові зони, глибоке бікіні                                                    520 грн

Пахові зони, не глибоке бікіні                                                450 грн

Пахові зони                                                                           100 грн

Верхня губа                                                                            50 грн

Глибоке бікіні                                                                        450 грн

Ноги повністю                                                                        450 грн