Новітні техніки нарощування волосся! Низькі ціни!

Новітні техніки нарощування волосся! Низькі ціни!
 

Нарощування волосся тепер стало доступним для всіх! 

Давно мріяли наростити гарне довге волосся та все вагалися через вартість даної послуги? На сьогодняшній день ринок волосся збільшився в рази та натуральне слов'янське волосся стає все доступнішим. Волосся слов'янське гарної якості без силікону, не плутається та не пушиться після миття, тривалість носіння складає більше року, можна фарбувати, крутити, вирівнювати. Носити таке волосся одне задоволення. А коштує воно всього лише від 3600 грн (чорне 50 см) та від 3900 грн (біле 45 см) за 100 грамів. 100 грамів вистачає на середню густоту вашого волосся та довжину нарощеного до 60 см.

Вартість роботи масйстра з нарощування складає 800 грн італійською технікою на кератин ( + капсулювання 250 грн звичайне та 350 грн мікро).

Вартість роботи майстра з нарощування новітньою іспанською технікою на клей (мікрокапсули) складає 1600 грн/ за 100 грамів.

Вартість роботі майстра з нарощування голлівудською технікою складає 750 грн.

Детальніше про волосся та про техніки (способи) нарощування ви можете прочитати, натиснувши сюди

Для консультаціїї та заміру необхідної довжини, підбору кольору та структури волосся звертайтесь до наших майстрів, консультація безкоштовна. На консультації майстер вам може видати чек по попередній загальній вартості послуг.