Кератинове вирівнювання, ботокс, нанопластика, коллаген. Акційні ціни

Кератинове вирівнювання, ботокс, нанопластика, коллаген. Акційні ціни
 

В салоні Royal Beauty House діють акційні пропозиції на кератинове вирівнювання волосся, нанопластику, коллагенування, біксіпластію та ботокс

1-а довжина волосся (до 15 см) = 350 грн + вартість матеріалів (+-200 грн, 40 мл)

2-а довжина волосся (до 25 см, каре по плечі) = 650 грн + вартість матеріалів (+- 350 грн, 60 мл)

3-я довжина волосся (до 45-50 см, до лопаток) = 850 грн + вартість матеріалів (+- 500 грн, 100 мл)

4-а довжина волосся (нижче лопаток) = 1100 грн + вартість матеріалів (+-750 грн, 150 мл)

 Вартість матеріалів становить в середьому 1 мл = 5 грн 

 Вартість матеріалів прорахована приблизна оскільки волосся може вбирати їх більше або меньше в залежності від густини, щільності лусочок, пористості та попереднього стану волосся. 

 Тривалість ефекту від процедур залежить від догляду за волоссям після (це має бути обов'язково безсульфатний шампунь та маска професійного бренду) та від попереднього стану волосся, від його пористості та ступеня травмованості. Рекомендовано проводити процедури шляхом чередування ( якщо ви зробили нанопластику або кератин, то наступна процедура має бути коллаген або ботокс і навпаки, якщо ви зробили ботокс і потім хочете більш триваліший ефект рівного та гладенького волосся, то можете зробити нанопластику або кератин).

 Відновлення дуже пошкодженого волосся - це довгий та тривалий шлях, і вирішувати який саме засіб вам взяти та яку процедуру провести має обов'язково майстер після діагностики стану волосся. На волосся 4-5 ступеня травмованості (це коли волосинка тягнеться) рекоменовано тільки холодне відновлення волосся ( в нас це процедура "щастя для волосся" та холодний ботокс "Золота терапія", вартість від 300 до 500 грн).

Якщо у вас є будь які запитання, з радістю на них відповимо! Телефонуйте або приходьте на безкоштовну консультацію.